Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Kur…, hu…., zajeb…\" na lekcji religii w gimnazjum

Utworzony przez Johny, 22 stycznia 2010 r. o 01:35 Powrót do artykułu
alka napisał:
kSIĘŻULEK ROBI BŁĘDY!!!!!!!!!!
KSIĘŻULEK JAK TU KTOŚ UDOWADNIAŁ BŁEDU NIE "ZROBIŁ" ALE ILU Z WAS POPEŁNIA BŁĄD GANIĄC KSIĘZULKA-NAD TYM WARTO SIĘ ZASTANOWIĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj robią wielki hałas.. ksiądz przeprowadzał te lekcje takze w mojej klasie. i to nie bylo zdjecie zrobione w 1 klasie gimnazjum tylko w 3 . pozatym zal mi was wszystkich, ze robicie taka afere..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Oj robią wielki hałas.. ksiądz przeprowadzał te lekcje takze w mojej klasie. i to nie bylo zdjecie zrobione w 1 klasie gimnazjum tylko w 3 . pozatym zal mi was wszystkich, ze robicie taka afere..
napisali, że z 1, bo nie chcieli, żeby ktokolwiek wiedział kto to zrobił -,-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wita. Byłem uczniem ks. Zadrożnego. Mogę śmiało stwierdzić że jest to wspaniały nauczyciel. Nie uczy on z podrecznika jak reszta naucziceli religi. On uczy życia. Tematy jego lekcji są ciekawe, i że tak powiem na czasie. Aż chce sie słuchać tego o czym mówi i chodzić na lekcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak trafił się katecheta - nauczyciel z prawdziwego zdarzenia to robicie z tego aferę??. Zastanówcie się co piszecie pseudo-dziennikarze z dziennika wschodniego!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oglądajcie dziś o 19 program Uwaga w TVN. Ma być ciąg dalszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całe zdarzenie wyjęte z kontekstu, ksiądz pisząc na tablicy, wyjasnił, ze cytuje młodzież, która pisze - właśnie - z błędem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaniepokojeni rodzice pojawili się w szkole, szkoda, że nie są już tak aktywni kiedy jet na to pora, na wywiadówkach mało kto z nich przychodzi zapytać jak zachowują się ich pociechy, a kiedy narozrabiają na katechezie i szkoła wzywa to ich nie ma. Ksiądz Zadrożny to wspaniały nauczyciel, sam byłem jego uczniem i od dziesięciu lat nie spotkałem lepszego kapłana i katechety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arab napisał:
Zaniepokojeni rodzice pojawili się w szkole, szkoda, że nie są już tak aktywni kiedy jet na to pora, na wywiadówkach mało kto z nich przychodzi zapytać jak zachowują się ich pociechy, a kiedy narozrabiają na katechezie i szkoła wzywa to ich nie ma. Ksiądz Zadrożny to wspaniały nauczyciel, sam byłem jego uczniem i od dziesięciu lat nie spotkałem lepszego kapłana i katechety.
no i taka prawda... popieram i wstawiam sie za księdzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są to słowa normalie używane w rozmowach przez polityków Platformy Obywatelskiej z biznesmenami ją popierającymi, język codzienny w PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Johny napisał:
Proszę księdza ch*** pisze się przez CH!!!!!
jest napisane ch*j --> h*j tylko 'ch' w pierwszym przykladzie jest zasloniete
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks.Grzegorz tak już ma... chce pokazać młodym ludziom,że można inaczej,że można normalnie.. Takiego Kapłana,katechety i organizatora to można tylko pozazdrościć tym uczniom i jego parafii. MAM NADZIEJE,ŻE NIE WYCIĄGNĄ WOBEC NIEGO KONSEKWENCJI. ( TAKICH JAK NP.ZMIANA PARAFII)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można udawać , że problemu z używaniem słów wulgarnych przez młodzież nie ma i niewypowiadanie się w tym temacie na lekcji religii to dobre rozwiązanie. Kiedy więc, kto i w jaki sposób ma nauczać jekie słownictwo jest akceptowalne?. Tak więc metodykę prowadzenia lekcji w tym temacie przez księdza Zadrożnego jest jak najbardzej zasadna i godna powielania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AGORA jest od narkotyków ( zezwolić na miękie ) od pedałow ( najlepiej jak jest to ksiądz ) od zboczeńców ( najlepiej jak jest to ktoś z Samoobrony a nie znany Senator ) tylko zapomniała o wulgaryzmach, w którym to temacie wyprzedził ją Kościół i tu jest pies pogrzebany. Nie mogąc darować zabrania jej tematu na ogólnopolską akcję ( mieliby co pisać na całą wiosnę 2010r) mszczą się na odważnym księdzu. Ciekawi mnie jak ten temat poda TVN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwazam ze rodzice powinni posc najpierw do ksiedza ich dzieci znają wiele przekleństw i to nie od ksiedza tylko z internetu i innych srodkow masowego przekazu a czasem od nich samych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"młodzi gniewni"?? wielkie mi coś tak jak już było napisane niech rodzice posłuchają dzieciaków pod szkoła albo wszędzie gdzie nie ma rodziców... no ale dla każdego rodzica jego dziecko jest idealne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Chodzę do tego gimazjum i uczy mnie ten sam ksiądz... Jego tematy, lub inne rozmowy ograniczają się nie tylko do 'nauki' o przeklinaniu, ale również do tematu seksu, masturbacji czy innych takich. Ktoś kiedyś zadał mi pytanie, czy takich tematów nie powinno się podejmować na wychowaniu seksualnym? hmm... na wychowaniu do życia w rodzinie? Owszem, może nie każdy nauczyciel ma tyle odwagi, aby poruszyć temat przeklinania, ale temat, który według niektóych jest 'tabu' powinien być poruszany komplentnie na innych przedmiotach i kompletnie z innym nauczycielem.
WIDOCZNIE KSIĄDZ JEST BARDZO DOBRZE ZORIENTOWANY W TAKICH TEMATACH. DOBRZE ŻE TO SIĘ TAK SKOŃCZYLO ZANIM BY DOSZŁO DO JAKIEJŚ TRAGEDII. TAKIE TEMATY UWAŻAM ZAREZERWOWANE SĄ NIE DLA LUDZI GLOSZĄCYCH WIARĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ten wyraz który jest napisany na tablicy powinien być przez "ch"
ksiadz mowil, ze na scianach pisza w ten sposob ci mniej rozwinieci umyslowo, z reszta za nim jest ten wyraz poprawnie napisany ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha, ja byłam obecna na lekcji i, cytuję słowa księdza: "jest jeszcze słowo ch..., ale niektórzy mniej wykształceniu piszą je tak: h....", tak więc ksiadz dobrze wiedział, jak się pisze ;)A osobiście nie poczułam się zbulwersowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Johny napisał:
Proszę księdza ch*** pisze się przez CH!!!!!
Forma jest uzalezniona od dlugosci. Moj partner ma tyle, ze smialo moze napisac przez "h".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...